reprobedny bazar

Zde občas naleznete starší, použité reprobedny. Někdy nabízíme své soukromé kusy, když občas obměníme domácí poslech, někdy nabízíme reprobedny svých známých a přátel. Je to bazarový prodej. Na telefon 608746730, 596890555 volejte přes týden v mezi osmou a pátou a v sobotu mezi osmou a půl dvanáctou. Další tel: 608722594. Poslech po předchozí domluvě možný v Šenově (u Ostravy). Pokud je uvedena doprava zdarma, tak platí pro Česko, odeslání na Slovensko stojí obvykle 20 Euro.

řadit podle
 • 1-10.jpg

  reprobedny JBL L8 (DOPRAVA ZDARMA)

  Reprobedny firmy JBL, dnes již poměrně vzácný, málo sehnatelný model. Vyrobené jsou kolem roku 1990. Robusní trojpásmové podlahové provedení s velkým zadním basreflexem. Tyto originální reprobedny mají velmi pěkný a vyvážený zvuk. Vzhledově velmi povedené ozvučnice mají na sobě i po těch letech jen drobné stopy užívání, viz reál foto. 

  cena vč. DPH:7900.00
  bez DPH:6528.93(DPH 21%)
 • 1-8.jpg

  reprobedny Kenwood LS-660 (DOPRAVA ZDARMA)

  Podrobný popis a další fota po rozkliknutí obrázku.

   

  Prodám reprobedny firmy Kenwood, model LS-660.

  Japonské kvalitní reprobedny po technické stránce zachovalé, originální. Při jejich stáří kolem čtyřiceti let nesou ozvučnice stopy spíše šetrného zacházení. Hrají velmi příjemně a vyváženě. Krycí plátna v ceně. Foto na stránky dodám. Dopravné zdarma při platbě převodem.

  cena vč. DPH:6400.00
  bez DPH:5289.26(DPH 21%)
 • 1-9.jpg

  REVOX BR-430 (ZAMLUVENO)

  Podrobný popis a další fota po rozkliknutí obrázku. 

   

  Nabízím reprobedny Revox typ BR - 430.

  Jsou to 3-pásmové větší regálovky od REVOXU z 80. let. Všechny reproduktory, výhybky, basreflex a další části jsou originální a v plně funkčním stavu, vzhledový stav viz reál fota. Ozvučnice jsou po letech užívání před nátěrem, nebo potažením folii. Hrají jako většina starých poctivých Revoxu ve všech pásmech příjemně s přirozeným srozumitelným řečovým pásmem. Basový reproduktor je 245mm, středový 38mm kalotta, výškový 19mm rovněž kalotta. Testy a grafy jsou v posledním obrázku na konci textu. Cena za pár. Foto bude v průběhu týdne.

  cena vč. DPH:4400.00
  bez DPH:3636.36(DPH 21%)
 • DALŠÍ FOTA VESPOD

  reprobedny JBL HP - 520 (ZAMLUVENO)

  Podrobný popis a další fota po rozkliknutí obrázku.

  .

  Nabízím kvalitou i vzhledem špičkové reprobedny firmy JBL. 

  Hrají vyváženě ve všech čtyřech pásmech s velmi příjemným hlubokým basem. Konstrukce ozvučnice je tvořena zajímavě a trochu netypicky sedmiúhelníkem. Mimo zepředu viditelné reproduktory jsou uvnitř reprobeden vždy dva basové reproduktory proti sobě, výdech basreflexu je pod horní skleněnou deskou. Vespod je připojovací terminál a kompenzační přepínač. Taky trochu méně obvyklé je použití černého lesklého klavírového laku a dále pak skla s logem JBL v horní části. Stav reproduktorů i ozvučnic odpovídá i po letech velmi šetrnému užívání. Poslech po dohodě o termínu. Fota reál. Fotky se i bez použití blesku, díky použitému klavírovému laku dost lesknou.

  cena vč. DPH:13700.00
  bez DPH:11322.31(DPH 21%)
 

komentáře

komentář