reprobedny použité bazar - IREPRO.CZ
hledáček
populární produkty
Jak jste nás vyhledal?
Hlasování
návštěvnost:
aktuálně: 60celkem: 387047

reprobedny bazar

Zde naleznete starší, použité reprobedny. Někdy nabízíme své soukromé sbírkové kusy, nebo občas obměníme domácí poslech. Občas nabízíme reprobedny svých známých a přátel. Je to bazarový prodej, tel: 608722594. Poslech po předchozí domluvě možný v Šenově (u Ostravy). Pokud je uvedena doprava zdarma, tak platí pro Česko, odeslání na Slovensko stojí obvykle 10-20 Euro.

řadit podle
 • 1-87.jpg

  reprobedny ACOUSTIC RESEARCH AR-4X

  Reprobedny ACOUSTIC RESEARCH AR-4X - vintage.

  Stav na ty roky dobrý, originální, ozvučnice dokonce mimořádně zachovalé. Reprobedny vhodné jak pro sběratele, nebo pro náročného posluchače. Po nějakých 50 letech užívání se nějaké ty drobné nedostatky asi najdou, viz reál fotky (skutečný stav je spíše lepší, než tyto fota). Reprobedny hrají úžasně srozumitelně, čistě.  Vyrovnají se hravě daleko větším a dražším reprobednám. Jejich typový předchůdce je ACOUSTIC RESEARCH AR-3. 

  cena vč. DPH:8900.00
  bez DPH:7355.37(DPH 21%)
 • 1-84.jpg

  reprobedny Bose 501

  Prodám reprobedny Bose 501.

  Jsou to fantastické reproduktory, staré, dobré americké Bose. Samotná skříň je rozdělena na dvě části: spodní část obsahuje 10″ basový reproduktor, který je plně izolován od středových/výškových reproduktorů v horní části. Dva středové/výškové reproduktory jsou natočeny v různých směrech, aby vám poskytly pocit „stereo všude“. Funguje to, ano tak trochu je to v tom, že vytváří zajímavé, často okouzlující zvukové efekty s nástroji, které se zdánlivě hrají v rozích místnosti. Jsou to pevné, těžké a výkonné reproduktory.

  cena vč. DPH:7900.00
  bez DPH:6528.93(DPH 21%)
 

komentáře

komentář + Vaše emailová adresa, nebo telefon